רחוב הזרם 10 תל אביב

ת.ד 11330 מיקוד 6111202

אודות

אודות כוכבית פלוס

חברת כוכבית פלוס נוסדה בשנת 2012 מתוך הצורך למצוא דרך יצירתית להגדיל רווחיות ואטרקטיביות של עסקים בכך שמנפיקים מספר קצר ואטרקטיבי לעסק.

מהרגע שנכנסנו לעידן הדיגיטלי, כבר מעל עשור, הגענו להבנה שאנחנו מתחילים מציאות בה הכל צריך להיות פשוט, מיידי ונגיש. חיפשנו דרך להקל על הלקוחות שלכם ולעזור להם לזכור אתכם טוב יותר באמצעות מספר מקוצר. תפקידו של המספר המקוצר הוא להיות קליט וזכיר כך שלא יהיה אפשר לשלוף אתכם מהזיכרון בכל רגע ולהוסיף אתכם לחיוג בתוך שניה.

מספר כוכבית הוא לא רק מספר מקוצר לעסקים, אלא פונקציה מוכחת להגדלת רווחיות העסק וכלי להכפלת פניות ויצירת לקוחות ומכירות!

מספרים מקוצרים ושירותי חיוג בכוכבית הם מאד יקרים ואף כמעט ולא נגישים לעסקים קטנים ובינוניים.

מתוך מציאות זו הוקמה כוכבית פלוס ויצרה את מהפכת המחירים בתחום. לפני שכוכבית פלוס נוסדה, סדר הגודל של מחירי קניית כוכבית לעסק עמדו באיזור ה-1990 ש"ח לחודש ובהתחייבות לשנה! לאחר כניסתנו לשוק, שמנו מטרה להוריד את המחירים ביותר מחצי עד לסכום של 880 ש"ח לחודש וללא התחייבות. החזון שלנו הוא לאפשר ולהנגיש את שירות חיוג הכוכביות לכל סוגי העסקים, לייצר רפרומה בעולם המספרים המקוצרים לעסקים תוך כדי התחייבות למחירים הזולים בארץ.

במבחן התוצאה התגלה כי מאות מהלקוחות שהתחילו לעבוד עם שירות כוכבית פלוס, בין אם ירקן שכונתי ועד משרדים ממשלתיים, כבר הגדילו משמעותית את הפניות שהם מקבלים. בעלי עסקים יכולים כיום להרשות לעצמם להנות משירות אפקטיבי שבו ניתן לעזוב בכל זמן, ללא התראה מוקדמת וללא קנסות יציאה.

מלבד מחיר טוב, אנו חורתים בדגלנו את עניין התדמית, אחד מהפרמטרים החשוב לעסקים. בין לקוחותינו שכבר עובדים עם כוכביות בהצלחה ניתן למצוא את חברת טמפו, פסטביל ישראל, מקאן, ויזה קאל, פלייקארד, car to go ועוד.

 

אצלנו אין כוכביות קטנות – משלמים פחות, מקבלים הרבה יותר.

הצטרפו למהפכה!

כל שירותי התמיכה ושירותים נלווים

כל שירותי התמיכה ושירותים נלווים

מתחייבים למחיר הזול ביותר

מתחייבים למחיר הזול ביותר

הכוכביות הכי יפות וקליטות

הכוכביות הכי יפות וקליטות

Call Now Button