רחוב הזרם 10 תל אביב

ת.ד 11330 מיקוד 6111202

כיצד למקסם את ביצועי הכוכבית לעסק שלכם

כיצד למקסם את ביצועי הכוכבית לעסק שלכם

איך עושים כוכבית לעסק?

כוכבית לעסק, כלומר מספר טלפון מקוצר ואטרקטיבי, מאפשרת לעסק לייצר יותר ביצועים, יותר הצלחה ויותר הכנסות. לאחר שמתחברים לשירות זה ובוחרים את הכוכבית הרצויה, צריך לפעול, בכדי למקסם את ביצועי הכוכבית לעסק. נסביר איך תוכלו לעשות זאת, בקלות.

פרסום הכוכבית בשלל המדיות השונות

לכל עסק ישנן דרכים מועדפות יותר ומועדפות פחות, להגיע אל הלקוחות. אך היופי שטמון בכוכבית הוא שניתן למקסם את ביצועיה תוך שימוש בכל מדיה שניתן להעלות על הדעת. למשל:

  • מוסיפים את הכוכבית לכל קמפיין מודפס (בפרינט) – מגדילים את הנראות של מספר כוכבית, במודעה בעיתונות היומית, בעיתוני סוף השבוע, במגזינים שונים. אפילו במודעה קטנה, שעלותה נמוכה, ניתן להציג כוכבית בצורה מושכת לעין וברורה.
  • מוסיפים כוכבית לכרטיסי ביקור ו/או פליירים – עצבו מחדש את כרטיס הביקור העסקי ושבצו בו את הכוכבית. במידה ונוהגים להפיץ פליירים של העסק, מעצב גרפי יוכל בקלות לשבץ את המספר המקוצר שלכם.
  • משלבים גם בדיגיטל – מטמיעים את הכוכבית באתר, בדף הבית ודפי נחיתה. כמו כן מטמיעים את הכוכבית החדשה גם בדף העסקי ברשתות חברתיות.
  • סרטוני תדמית עם המספר המקוצר שלכם – בכל סרטון תדמית או פרסומת, משלבים המספר המקוצר האלגנטי שלכם, עדיף לקראת סופו. כך מזרזים את הצופים להתקשר. אגב, המספרים המקוצרים הללו משפרים את תדמית העסק. הם מיוחסים לעסקים ומותגים חזקים, גדולים, יציבים וטובים.
  • מוצרים ממותגים – כל עסק שמחלק מוצרים ממותגים, למשל דגלים, לוחות שנה, עטים עם מיתוג, יכול למצוא בכך עוד מקור לגיוס לקוחות נוספים. מוספים את הכוכבית וזוכים לעוד חשיפה ועוד פניות.

מדידה ושיפור אפקטיביות

על מנת לדעת על כמה מוצלחים הקמפיינים ועד כמה הכוכבית עושה את העבודה, כדאי לבצע מדידה. יש כיום את הכלים הטכנולוגיים לבצע מדידה של כל השיחות שהגיעו דרך הכוכבית (מדידת אפקטיביות).

 

Call Now Button