רחוב הזרם 10 תל אביב

ת.ד 11330 מיקוד 6111202

מספר 1800 מול מספר כוכבית

בעל עסק? כדי להגדיל את כמות הפניות אליך, יש צורך בדרך התקשרות שתקל על לקוחותיך. בעבר היו אלו מספרי 1800 הפופולריים, היתרון המובהק במספרי 1800 היה שהם בחינם ללקוח המתקשר ושהיה ניתן לחייג אליהם גם מטלפוניים ציבוריים, אך לאחר השינוי בחבילות הסלולר (שיחות ללא הגבלה) הפך מספר ה 1800 למספר ארוך ומסורבל שלא רק שלא מייצר את האפקט הרצוי (כמה שיותר לקוחות מחייגים לעסק) אלא יוצר בדיוק את ההפך, מספר 1800 הינו מספר ארוך בעל 10 ספרות, לא זכיר לא פרקטי, לא פלא שהרוב המוחלט של העסקים הגדולים במשק עברו למספרי כוכבית לעסק. כיום ישנה דרך קלה, קצרה ונוחה בהרבה – מספר מקוצר כוכבית. גם יוצר זכירות גבוה וגם מגדיל את הפרסום עבורך. בכוכבית פלוס תמצא את המחירים הטובים ביותר בארץ.

מהו מספר 1800?
מספר 1800 הוא למעשה שירות  שאמור לאפשר חיוג בחינם למתקשרים אל העסק. חברת בזק הייתה הראשונה להשיק את השרות ובעקבותיה הצטרפו גם חברות תקשורת נוספות.

חסרונות מול יתרונות
בהתחברות למספר 1800 קיים יתרון אחד לטובת הלקוח – השיחה מתויגת כשיחת חינם. אולם עניין זה הפך ללא רלוונטי לאחר שינוי חבילות התקשורת ממכשירי טלפון ניידים. כיום בכל חברות התקשורת מספקים חבילות שיחות ללא הגבלה, כך שבכל מקרה לקוח הקצה לא משלם עבור דקות השיחה או זמן האוויר.

אולם, עבור המתקשר עדיין מדובר במספר ארוך, מסורבל ובלתי זכיר. והרי בעולם של היום, הלקוח זקוק לכמה שפחות מידע מיותר ולכמה שיותר קיצורי דרך. מספר כוכבית בהשוואה למספר 1800 הוא הרבה יותר זכיר, קליט ונוח – מספר קצר בן ארבע ספרות שמקל על הלקוח.

חסרון עצום בהתחברות למספר 1800 טמון בתשלום של בית העסק. פרט לתשלומים הרגילים כגון דמי התקנה ותשלום חודשי במספרי 1800, כיוון שהשיחה מוגדרת כשיחת חינם עבור הלקוח בית העסק למעשה סופג את עלות השיחה כולה, בעוד במספר כוכבית אין עלויות כאלה כלל.

Call Now Button