רחוב הזרם 10 תל אביב

ת.ד 11330 מיקוד 6111202

למה אצלנו?

אם הגעתם אלינו אתם כנראה רוצים לקחת את העסק שלכם כמה צעדים קדימה.

אז אתם בטח שואלים את עצמכם, באופן לגיטימי לחלוטין, למה דווקא איתנו ולמה אתם באמת צריכים מספר מקוצר ?

אז ככה:

מיתוג הוא שם המשחק – שימוש במספר כוכבית לעסק מבדל את העסק שלך מהעסקים הקטנים ושולח אותך באופן ישיר למגרש של הגדולים. הכוכבית משדרת אמינות, עוצמה ונותנת תחושה של ביטחון ללקוחות שלך.

 

פרסום אידאלי ומקסימלי – לא מעט חברות גדולות השתמשו בקונספט של הכוכבית לאורך מסעות פרסום שלמים ובכך זוכרים ומכירים אותם ומלבד זאת, פרסום מסוג זה בנה להם הצלחה שמדברת בעד עצמה.

 

הגדלת מכירות – מספר קצר הוא מספר שמזמין יותר לחיוג, מניע יותר לפעולה וזכיר יותר , כל האלמנטים הללו מביאים לתוצאה ישירה של הגברת הפניות לעסק והגדלת המכירות בחברה.

 

קל יותר, תופס יותר – בעידן שבו נגישות וקלות היא שם המשחק, חשוב להבין את החוקים והכללים וללכת בעקבותיהם. מספר טלפון קצר יותר זכיר יותר ואפקטיבי יותר לעסק.

 

 למה כוכבית פלוס  ? 

 

חיבור המספר ל-10 רשתות תקשורת – זאת על מנת שלא יקרה אף מצב שבו לקוח של אחת מרשתות התקשורת לא יצליח לחייג לעסק שלך. אנחנו דואגים לרשת אותך לכל החברות על מנת לתת מענה טכני 360.

המחיר – יש ויהיו עוד חברות שנותנות את השירות שאנחנו נותנים, עם זאת, עם המחירים שלנו עד עכשיו לא הצליחו להתחרות, לנו יש את המחירים הטובים בשוק!

אין התחייבות – החלטתם שאתם לא רוצים יותר? אתם חופשיים להתנתק בכל עת. כמו כן לא תצטרכו לשלם שום קנס על כך ולא לתת דין וחשבון לאף אחד. אנחנו מאמינים בחופש פעולה ולכן מאפשרים את זה באופן פשוט ומהיר.

תנו לכוכבית שלנו למכור בשבילך – אנו מבצעים בדיקה אשר מוכיחה לקהל לקוחותינו כי הכוכבית פשוט עובדת. אנו מעלים קמפיין זהה עם כוכבית ובלי כוכבית ונותנים לתוצאות לדבר בעד עצמן. ההוכחות בשטח מראות על הכפלה או שילוש של פניות לקמפיינים בהם יש מספר כוכבית וכמו כן על אחוזי הסגירה של אותם קמפיינים.

 

תכונות המערכת שלנו והערך המוסף עבורכם:

  • ניתוב לסלולרי
  • הקלטות שיחות
  • ג'ינגלים
  • נתב שיחות
  • מרכזיה חכמה

 

בסופו של דבר, באנו להחליף את המספרים הארוכים והמייגעים במספר קצר ולעניין.

אנחנו מזמינים אתכם לקחת חלק במהפכת הכוכביות ולמנף את העסק שלכם בדרך הכי נוחה, זכירה וקלה כבר מהיום !

כל שירותי התמיכה ושירותים נלווים

כל שירותי התמיכה ושירותים נלווים

מתחייבים למחיר הזול ביותר

מתחייבים למחיר הזול ביותר

הכוכביות הכי יפות וקליטות

הכוכביות הכי יפות וקליטות

Call Now Button