רחוב הזרם 10 תל אביב

ת.ד 11330 מיקוד 6111202

יתרונות של מספר כוכבית

מספר כוכבית הוא שירות המאפשר ללקוחות להתקשר אל בית העסק באמצעות שימוש במספר מקוצר המתחיל בהקלקה על מקש הכוכבית. חברות קטנות, בינוניות וגדולות משתמשות בשירות זה על מנת לבנות מותג, ומספר זה יכול להפוך כל פרסום באמצעי המדיה השונים, כמו פרסום בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות ואפילו באינטרנט לאפקטיבי הרבה יותר, כאשר המספר קליט.

 

מקסום רווחיות קמפיין קיים

באמצעות הוספת מספר שקל לזכור לקמפיין ניתן למקסם את הרווחיות שלו: כל שיחה נוספת המתקבלת יכולה לצרף לקוח פוטנציאלי לעסק. יתרון נוסף הוא היכולת לזכור את המספר שנים רבות לאחר שהפרסומת כבר אינה משודרת, ולהרחיב את הזמן בו לפרסומת יש אפקט על אלה ששמעו אותה בעבר.

 

למרבית האנשים אין דף ועט נגישים כיום

אדם המאזין לרדיו או הצופה בטלוויזיה באופן קבוע נחשף לעשרות פרסומות. אם בעבר דף ועט היו בהישג יד בכל בית, היום מרבית האנשים אינם מחזיקים לידם אמצעי כתיבה נגיש. פרסומות המופיעות למספר שניות יכולות ליצור אפקט חיובי ולגרום ללקוח להתקשר, אך אם המספר המדובר איננו קליט – הצופה עשוי לשכוח את המספר המופיע בסופה.

 

בונים מותג אמין ויוקרתי

נכון, יש חברות הבונות את כלל המותג שלהם על מספר רגיל בעל ספרה החוזרת על עצמה ("הקש על החמש – ביטוח ישיר", למשל), אך כמות מספרי הטלפון שניתן להרכיב מספרה אחת או שתיים מוגבלת, בעוד מספרי כוכבית ניתן למצוא בשפע. רבים אינם יודעים זאת, אך לקוח הנחשף לחברה עם מספר הכולל כוכבית נוטה להתייחס לחברה זו ברצינות רבה יותר, משום שנראה שמדובר במותג יוקרתי, גם אם מאחוריו עומדת חברה קטנה של אדם אחד.

 

לסיכום, אין ספק שמספר כוכבית יכול לשנות מהותית את תוצאותיו של כל קמפיין פרסום, וההחזר על ההשקעה בו יכול להיות גבוה באופן משמעותי.

 

 

 

Call Now Button