רחוב הזרם 10 תל אביב

ת.ד 11330 מיקוד 6111202

חיבור בין מרכזיה למספר כוכבית

חיבור בין מרכזיה למספר כוכבית

חיבור בין מרכזיה למספר כוכבית

מספר כוכבית הינו בעצם מספר טלפון מקוצר, שנועד להחליף את הרגיל, הארוך והמסורבל. אבל ניתן לחבר אותו לא רק במקום טלפון קודם, יחיד.

ניתן גם לבצע חיבור מרכזיה למספר כוכבית כך שהוא מהווה מעין מרכזיה לעסקים. איך מתבצע חיבור מרכזיה למספר כוכבית ומהם היתרונות של חיבור מרכזיה לעסקים – חשוב לדעת.

חיבור מרכזיה לעסקים – כך תחברו מספר כוכבית למרכזיה

בארץ פועלים בענף התקשורת כמה חברות אשר יכולות לספק כוכביות. חלק מהחברות מספקות גם שירותים נלווים, כמו שירותי מרכזיה מתקדמים לעסקים.

על מנת לבצע חיבור חיבור מרכזיה למספר כוכבית יוצרים קשר עם אחת החברות הללו.

בוחרים כוכבית קליטה ורצויה (אפשר לבחור מתוך רשימות של מספרים פנויים). החברה שמספקת שירות של מרכזיה לעסקים מבצעת גם חיבור מרכזיה לעסקים, בהתאם לפרופיל השירות הרצוי. מדובר על שירות שניתן במסגרת מנוי חודשי.

אלה היתרונות של מרכזיה עם מספר כוכבית

  • יותר פניות – המציאות מלמדת שמספר כוכבית מוביל ליותר פניות של לקוחות. בין היתר, משום שקל מאוד לזכור את ארבעת הספרות הללו (במיוחד כשבוחרים כוכבית איכותית).
  • מיתוג עסקי ותדמית – עסק נראה הרבה יותר מסודר ובעל מיתוג חזק, כאשר במקום לפרסם שורה של מספר טלפון שונים, פשוט מציג מספר כוכבית אחד. לקוחות תופסים את המספר הזה כמותג של ממש.
  • עושה סדר ללקוח – קיומו של טלפון מקוצר אחד, עם כוכבית, עושה ללקוח סדר. גם הרבה יותר קל לזכור אותו וגם, אם צריך, מאוד נוח לרשום אותו או אפילו להכניס לזיכרון של הטלפון. זה עדיף על רשימה ארוכה של מספרים ושלוחות.
  • קל לאסוף סטטיסטיקה – בעזרת כוכבית, קל מאוד לאסוף סטטיסטיקות. לראות מהיכן הלקוחות הגיעו, מתי הם מתקשרים, אילו שעות יותר עמוסות בפניות וכדומה.
  • שורה תחתונה – זהו צעד מוצלח, מבחינת התשואה לעסק. ביחס לכל התועלות עלות השירות נוחה.

 

ניווט מהיר:

Call Now Button