רחוב הזרם 10 תל אביב

ת.ד 11330 מיקוד 6111202

כמה עולה מספר כוכבית?

מחפשים מידע על מחיר מספר כוכבית לעסק? אתם במקום הנכון!

בימינו, כאשר מספרי הטלפון שמורים ברשימת אנשי הקשר במכשיר הטלפון הסלולארי או אפילו בטלפון הקווי, הולך ונעלם ההרגל לזכור מספרי טלפון על בסיס יום יומי.

משום כך, עסקים וחברות המעוניינים להגדיל את קהל לקוחותיהם יכולים להיתרם בצורה משמעותית ממספר כוכבית, שהוא מספר טלפון מקוצר, בן ארבע ספרות בלבד.

חברת כוכבית פלוס מספקת לעסקים ולחברות מספרים מקוצרים במהירות, ביעילות ובעלות נמוכה. לפני שנדבר על כמה עולה מספר כוכבית מקוצר, נסקור תחילה את היתרונות.

יתרונותיו של מספר כוכבית: למה מספר מקוצר כוכבית?

כמה עולה מספר כוכבית?

מספר מקוצר כוכבית, פשוט ויפה

מספר כוכבית פשוט הוא מספר בן ארבע ספרות שונות, מחיר מספר כוכבית לעסק הוא 580 ₪ לחודש.

בנוסף למספר מקוצר רגיל, בכוכבית פלוס אנו מציעים ללקוחותינו את האפשרות לרכוש מספר "יפה", שפירושו מספר בן ארבע ספרות עם הספרה 0 או עם ספרה שחוזרת פעמיים, כמו 2450 או 7424, מה שהופך את המספר לקליט יותר, לממותג יותר, לקל יותר לשינון, ולכן – לאפקטיבי יותר. בהתאם לכך, עבור מספר כוכבית מחיר של מספר יפה הינו 880 ₪ לחודש, וההפרש במחיר משתלם, מכיוון שמספר יפה מניב יותר לקוחות.

למה כדאי לך לרכוש מספר מקוצר כוכבית אצלנו?

בכוכבית פלוס תקבל את העסקה המשתלמת ביותר, יחד עם שירות מהיר, עלות מספר כוכבית נמוכה, וללא דרישה להתחייבות מצדך.

כשמדברים על רכישת מספר כוכבית,  השירות הינו בתשלום חודשי, ובכל חודש תוכל להתנתק מהשירות אם תבחר בכך, ללא קנסות וללא הפסדים. לעתים חברות מציעות עלות מספר כוכבית נמוכה, ובדיעבד אתה מבין שהמספר עובד רק באחת מרשתות התקשורת, כך שלמעשה האפקטיביות והתועלת שלו מינימליות.

בכוכבית פלוס אנו מתחייבים לחבר את המספר המקוצר של העסק שלך ל-14 רשתות תקשורת, על מנת שלא יתכן מצב בו לקוח של אחת מרשתות התקשורת לא יוכל לחייג לעסק שלך באמצעות מספר הכוכבית.

אם יש לכם שאלות נוספות בנוגע לעלות מספר כוכבית לעסק, צרו איתנו קשר ונשמח לענות על כל השאלות!

Call Now Button