רחוב הזרם 10 תל אביב

ת.ד 11330 מיקוד 6111202

כמה עולה מספר כוכבית

בימינו, כאשר מספרי הטלפון שמורים ברשימת אנשי הקשר במכשיר הטלפון הסלולארי או אפילו בטלפון הקווי, הולך ונעלם ההרגל לזכור מספרי טלפון על בסיס יום יומי. משום כך, עסקים וחברות המעוניינים להגדיל את קהל לקוחותיהם יכולים להיתרם בצורה משמעותית ממספר כוכבית, שהוא מספר טלפון מקוצר, בן ארבע ספרות בלבד. חברת כוכבית פלוס מספקת לעסקים ולחברות מספרים מקוצרים במהירות, ביעילות ובעלות נמוכה.

 

יתרונותיו של מספר כוכבית

מספר כוכבית מכיל ארבע ספרות בלבד, ולכן נוח הרבה יותר לזכירה ממספרי הטלפון הרגילים. מספר כוכבית הוא קליט ונגיש, ובשל כך לקוח פוטנציאלי ששמע את המספר או שראה אותו, לא יתקשה לשחזרו בשעת הצורך. בנוסף, מספר כוכבית מבדיל את מספר הטלפון של העסק ממספרי טלפון אחרים, והוא בעל קונוטציה עסקית. בזכות זאת, מספר כוכבית מקדם את העסק שלך ומגדיל את קהל לקוחותיך.

 

מספר פשוט ומספר יפה

מספר כוכבית פשוט הוא מספר בן ארבע ספרות שונות, ועלותו 580 ₪ לחודש. בנוסף למספר מקוצר רגיל, בכוכבית פלוס אנו מציעים ללקוחותינו את האפשרות לרכוש מספר “יפה”, שפירושו מספר בן ארבע ספרות עם הספרה 0 או עם ספרה שחוזרת פעמיים, כמו 2450 או 7424, מה שהופך את המספר לקליט יותר, לממותג יותר, לקל יותר לשינון, ולכן – לאפקטיבי יותר. עלותו של מספר “יפה” היא 880 ₪ לחודש, וההפרש במחיר משתלם, מכיוון שמספר יפה מניב יותר לקוחות.

למה כדאי לך לרכוש מספר כוכבית אצלנו?

בכוכבית פלוס תקבל את העסקה המשתלמת ביותר, יחד עם שירות מהיר בעלות נמוכה, וללא דרישה להתחייבות מצדך. התשלום הוא חודשי, ובכל חודש תוכל להתנתק מהשירות אם תבחר בכך, ללא קנסות וללא הפסדים. לעתים חברות מציעות מספרי כוכבית בעלות נמוכה, ובדיעבד אתה מבין שהמספר עובד רק באחת מרשתות התקשורת, כך שלמעשה האפקטיביות והתועלת שלו מינימליות. בכוכבית פלוס אנו מתחייבים לחבר את המספר המקוצר של העסק שלך ל-14 רשתות תקשורת, על מנת שלא יתכן מצב בו לקוח של אחת מרשתות התקשורת לא יוכל לחייג לעסק שלך באמצעות מספר הכוכבית.

 

 

Call Now Button