רחוב הזרם 10 תל אביב

ת.ד 11330 מיקוד 6111202

חיוג מקוצר לעסק

חיוג מקוצר לעסק

איזה מספר תזכרו בקלות רבה יותר כאשר יפורסם בפרסומת ברדיו? מספר טלפון רגיל עם 9 ספרות או כוכבית עם 4 ספרות? התשובה ברורה. ככל שאנו נחשפים לכמות קטנה יותר של ספרות קל לנו יותר לזכור אותן. על העיקרון הזה מתבסס שירות החיוג המקוצר לעסקים. כאשר אנו משתמשים במספר קליט מאד הוא ייחקק לזמן ארוך יותר בזיכרון.

אין זה משנה אם אנו נתקלים במספר במקרה בשלט חוצות בזמן נסיעה מהירה על הכביש המהיר, שומעים אותו בפרסומת בטלוויזיה או מתקלים בבאנר באתר החדשות האהוב עלינו. בפעם הבאה שנזדקק למוצר או השירות המקושרים למספר הכוכבית – הוא יצוף מיד בזיכרוננו.

כיצד חיוג מקוצר מסייע לעסק שלכם?

לשירות חיוג מקוצר לעסקים תפקיד נוסף. הוא ממתג אתכם כאוטוריטה בתחומכם. כאשר לקוחות נתקלים במספר קצר כמו 9999* הם מזהים אותו עם המוצר שלכם. חברות מתחרות באותה הנישה העושות שימוש במספר רנדומלי של קו נייד או נייח בעל 9 ספרות מאבדות את הסטטוס האקסקלוסיבי הנלווה למספרים המקוצרים.

אילו אפשרויות קיימות בתחום המספרים הקליטים?

חיוג מקוצר לעסק יכול להיות בנוי מכוכבית וארבע ספרות או ממספר קצר אחר. יש המשתמשים גם בשירותי חיוג חינם עם הקידומת 1-800. אם תבדקו איזה מהמספרים הכי קליט תגלו ששיטת הכוכבית היא האפקטיבית ביותר וממתגת אתכם בצורה המקצועית ביותר. היא מאפשרת למחייג לחייג אליכם בחצי הזמן ולזכור כל מספר. מהצד של העסק אינכם מוגבלים לחיבור הכוכבית למרכזיה עתירת שלוחות או לטלפון נייד בודד, ואתם יכולים להחליט לאן הכוכבית תפנה, וכמובן לדעת כמה היא אפקטיבית על ידי מדידת השיחות שמגיעות דרך החיוג המקוצר. כל מה שנשאר עכשיו הוא לבחון מספר כוכבית לעסק ולהתחיל למתג את עצמכם

Call Now Button