רחוב הזרם 10 תל אביב

ת.ד 11330 מיקוד 6111202

מספר כוכבית מחיר

מספר כוכבית מחיר

כוכבית פלוס

בעבר, כאשר היינו מעוניינים לצלצל למישהו, היינו זוכרים את כל המספרים בראש. זו הייתה המציאות שלנו. ככל שהזמן עבר, ההרגל הזה של לזכור מספרים בעל פה, הלך ונעלם משום שנכנסו לחיינו הטלפונים הסלולריים. כל מה שאנחנו צריכים לעשות הוא פשוט להיכנס לרשימת אנשי הקשר שלנו וללחוץ על המספר והטלפון בעצמו מעביר אותנו לאיש הקשר. יותר קל מזה אין. העניין הוא שהשיטה הזו בעצם מפחיתה את כמות הלקוחות הפוטנציאלים שמגיעים אלינו. 

אם גם אתם בעלים של עסק, חברה או ארגון ואתם רוצים לקצר ללקוחות שלכם תהליכים ולאפשר להם לזכור בקלות את המספר שלכם, אתם חייבים לשמוע על השירות של מספר כוכבית. חברת כוכבית פלוס מעניקה לקהל לקוחותיה את האופציה לקבל מספר מקוצר בן 4 ספרות בלבד. 

השירות הוא מהיר, יעיל ובעלות נמוכה וזה מה שבעצם מאפשר גם לעסקים בינוניים וקטנים לשדרג את השירות שלהם וכך גם להגדיל בצורה ניכרת את מעגל הלקוחות הפוטנציאלי והעתידי שלהם. 

מספר כוכבית מחיר – כמה זה עולה?

כאמור, מדובר במספר של ארבע ספרות בשילוב *. המחיר לחודש הוא 580 שקלים בלבד. פרט למספר המקוצר הרגיל, אנו מעניקים ללקוחות שלנו את האופציה לרכוש מספר ”יפה“. מה זה אומר מספר יפה? זה אומר מספר בן 4 ספרות עם הספרה 0 או עם ספרה שחוזרת על עצמה פעמיים כמו למשל 3460 או 8283. מספר יפה הופך את המספר להרבה יותר קליט, ממותג וקל לזכירה ולכן להרבה יותר אפקטיבי. המחיר של מספר כוכבית יפה הוא 680 שקלים לחודש בלבד. 

מהם היתרונות של מספר כוכבית?

כאמור, מספר כוכבית מכיל אך ורק ארבע ספרות ולכן הרבה יותר קל לזכור אותו ממספרי טלפון רגילים. תוכלו לפרסם את המספר הזה בכל מקום בין אם זה ברשתות חברתיות, בווטצ‘אפ, ברדיו ולאט לאט תראו איך עוד ועוד לקוחות מגיעים אליכם. ברגע שלקוחות יתקשרו אליכם פעם אחת הם כבר יזכרו את המספר. כך הם יוכלו להעביר את המספר לחברים, בני משפחה וקולגות וגם לזכור את המספר בעצמם. מדובר בתהליך השיווקי הכי יעיל עבור העסק שלכם. 

אילו עוד שירותים תוכלו לקבל דרכנו?

אנו מציעים לקהל לקוחותינו מגוון של שירותים המסייעים לייעל תהליכים תקשורתיים בעסק. 

  •  דוחות בזמן אמת – פירוט שיחות, דוחות לאי מייל, דוחות במערכת עצמה.
  • קבצי סאונד למתקשר, שלוחות – מיני מרכזיה, קובץ סאונד למקבל השיחה והקלטות שיחה. 
  • הקלטות שיחות לצורך שיפור השירות.
  • עדכונים בהודעות בזמן אמת בסיום השיחה, ממשק למערכת CRM חיצונית.
  • מרכזיה חכמה בענן – נתב שיחות חכם, מעבר בין מספרים וצלצול במקביל. 

אין ספק כי בעידן שלנו אנו חייבים להיות ממוקדים ולשים לב לכל מה שמתרחש בעסק שלנו בהיבט ההתקשרות אל מול הלקוחות שלנו ולהיות גמישים וזמינים עבורם. התחרות הגדולה והזמן קצר. אנו מזמינים אתכם לשדרג את רמת השרירותיות שאתם מעניקים ללקוחות שלכם ולהפוך כל לקוח פוטנציאלי ללקוח קבוע ומרוצה. 

אנו עובדים עם חברות מובילות כמו ויזה קל, פלייקארד, פסטיבל ישראל, טמפו, קאר טו גו… אנחנו מזמינים אתכם להצטרף למעגל הלקוחות שלנו ולהגדיל את ההכנסות שלכם באופן כמעט מיידי.

Call Now Button