רחוב הזרם 10 תל אביב

ת.ד 11330 מיקוד 6111202

בעל עסק על מספר עם כוכבית שמעת?

בעל עסק על מספר עם כוכבית שמעת?

בעל עסק על מספר עם כוכבית שמעת?

אחד הדברים החשובים ביותר כאשר אנו עוסקים בשיווק של העסק שלנו הוא לדאוג בפרסומות למסר שיווקי ברור, קצר וענייני. כל מפרסם יודע שהזמן של הפרסומת קצוב וכך גם הקשב של קהל היעד שלנו ולכן עלינו לדאוג שכל מה שאנחנו רוצים להעביר יהיה ברור ויגיע אל קהל היעד שלנו מבלי שנבזבז את הזמן והכסף שהפרסום עולה לנו.

לכן, בסופו של כל פרסום נרצה לפרסם את פרטי ההתקשרות שלנו על מנת שללקוח הפוטנציאלי יהיה קל להתקשר עמנו מבלי לחפש את המספר של בית העסק שלנו באינטרנט או בכל מדיה אחרת. אם בסופה של הפרסומת או המודעה שלנו נתחיל להציג או להקריא מספר טלפון ארוך, ללקוח הפוטנציאלי יהיה קשה מאוד לעקוב אחריו, ולעיתים אין לידו דף ועט, כך שהוא לא יוכל לזכור את המספר בעל פה. לכן, הפתרון האידיאלי עבור העסק שלכם הוא מספר מקוצר ולכן אנו שואלים אותך בעל עסק, על מספר עם כוכבית שמעת?

יעילות מוכחת למספרים מקוצרים עם כוכבית

אז כפי שציינו, ברגע שהלקוח רוצה את המספר שלכם הוא מעוניין במספר קצר עם כוכבית ולא במספר ארוך אותו יהיה לו קשה לזכור. כיום קהל היעד כבר מורגל למספרים מקוצרים עם כוכביות ולכן אינו ערוך לזכור מספרי טלפון ארוכים.

מספרים מקוצרים עם כוכבית עוזרים ללקוחות לייצר הנעה לפעולה על ידי כך שהם זוכרים ארבע ספרות בלבד, דבר שקל הרבה יותר מלזכור מספר בעל תשע או עשר ספרות. בנוסף, לקוחות יבצעו התקשרות עם בית עסק שהמספר שלו קצר על פני עסק שלו מספר טלפון ארוך יותר. במידה וחיפשנו באינטרנט בית עסק מסוים וצצו לנו שני טלפונים, ברוב המקרים הלקוחות יעדיפו לצלצל קודם לכן למספר הקצר יותר ועל ידי כך בעזרת מספר מקוצר עם כוכבית נוכל להשיג יותר לקוחות.

בניית המותג

יתרון נוסף מובהק מאוד של מספר מקוצר עם כוכבית פרט להיותו קצר וקליט עבור הלקוח הוא העובדה שאנו יכולים לנצל אותו על מנת לבנות לעצמנו את המותג בעזרת המספר הקצר שלנו.

בתי עסק רבים ניצלו את המספר המקוצר שלהם ובנו סביבו את המותג שלהם, שזרו אותו בלוגו שלהם, הכניסו אותו לג׳ינגל שלהם וכן הלאה. מספר מקוצר עם כוכבית יכול בקלות להפוך לחלק מתהליך המיתוג שלנו וככה להכניס אותו עוד יותר לתודעת הלקוחות הפוטנציאליים שכאשר מישהו יצטרך שירות כמו שבית העסק שלכם מעניק, הוא יזכור מיד את המספר המקוצר שלכם במידה והצלחתם לשלב אותו בצורה חזקה בתהליך המיתוג של העסק שלכם. אלו הם רק חלק מהיתרונות של מספר מקוצר עם כוכבית ולכן בפעם הבאה ששואלים אותך בעל עסק, על מספר עם כוכבית שמעת, תוכל לענות שלעסק שלך כבר יש מספר עם כוכבית.

Call Now Button