רחוב הזרם 10 תל אביב

ת.ד 11330 מיקוד 6111202

מספר מקוצר לעסק

מספר מקוצר לעסק

מספר מקוצר לעסק

בעידן של הטלפונים החכמים אחת היכולות שאיבדנו עם הזמן היא לזכור בעל פה מספרי טלפון נייחים וניידים כאחד. אם בעבר היינו מסוגלים לזכור בעל פה טלפון סלולרי של חבר קרוב או טלפון של משרד כזה או אחר שהיינו נוהגים להתקשר אליו אחת לזמן מה, היום אנו כמעט ולא מסוגלים לעשות זאת.

ייתכן שיש עוד אנשים שמסוגלים לזכור טלפונים שעוד זכרו והשתמשו בהם בעבר, אך כמעט ולא ניתן למצוא אנשים אשר זוכרים ומשננים מספרים חדשים. אחת הפגיעות המרכזיות של התופעה הזו היא בבעלי העסקים ובעלי המשרדים. הדבר שהתגלה בעיקר במישור השיווקי של הדבר כאשר אנו מפרסמים את העסק שלנו למשל בסוף הפרסומת או המודעה, שם לרוב נציג את המספר שלנו.

יותר ויותר אנשים לא מסוגלים לזכור את הטלפון של בית העסק אלא אם כן מדובר במספר מקוצר לעסק, מה שהופך את הדבר ליותר קל ואינטואיטיבי עבור הלקוחות הפוטנציאליים והקיימים כאחד.

היתרונות של מספר מקוצר לעסק

אז כפי שכבר ציינו מספר מקוצר לבית העסק שלנו עוזר לנו רבות במלאכת השיווק. מעבר לעובדה שאנשים מתקשים לזכור כיום מספרי טלפון גם כאשר אנו מפרסמים ברדיו, זמן הפרסום עולה כסף רב ואנו רוצים שיהיה יעיל ככל האפשר.

לכן בסוף המודעה יהיה הרבה יותר קל ללקוח לזכור בעל פה כוכבית עם ארבע ספרות מאשר מספר נייד או נייח ארוך שצריך לרגע לעזוב הכל ולרשום אותו היות ומאוד לא פשוט לשנן אותו בעל פה ולזכור אותו לטווח זמן קצר וארוך. מספר מקוצר עם כוכבית ניתן לזכור במשך זמן רב, מה שיכול לעזור ללקוחות שכרגע נוהגים לדוגמא, שומעים פרסומת ברדיו ורוצים ליצור עימנו קשר לאחר הנסיעה. לאותם לקוחות יהיה קל יותר לזכור מספר מקוצר.

פרסום באינטרנט

גם הפרסום באינטרנט נחשב לבעייתי בתקופה האחרונה היות ואנו רואים לעיתים קרובות יותר שלקוחות מבלים פחות זמן בכל עמוד. כאשר הלקוח מבלה מעט זמן בעמוד ועובר מהר לעמוד הבא יש לו פחות זמן לקלוט את הטלפונים בפרסומות במידה וירצה להניע פעולה לרכישה. לכן שוב חשוב שיהיה לעסק שלכם מספר מקוצר, כזה שמספיק שהלקוח הפוטנציאלי שלכם רואה פעם אחת וכאשר הוא ירצה לבצע רכישה הוא כבר ידע לאן לצלצל.

קליט ונוח

מעבר לבעיית הזיכרון שכבר ציינו, מספר מקוצר הוא הרבה יותר ידידותי ללקוחות שלכם היות הוא קליט ונוח, לא רק במקרה של לקוחות פוטנציאליים חדשים אלא גם במקרה של לקוחות קיימים. ברגע שיש לעסק שלכם מספר קליט ונוח, הלקוח לא צריך להפוך עולמות על מנת למצוא את מספר הטלפון שלכם היות והוא פשוט זוכר אותו בעל פה.

הגדלת מאגר הלקוחות

ברגע שתעברו ממספר רגיל למספר מקוצר אתם תראו עלייה חדה בכמות הלידים לעסק שלכם וכמות הפניות והרכישות. ברגע שלקוח מחפש מוצר או שירות ספציפיים והוא רואה שני טלפונים, הוא באופן מיידי יתקשר למספר הקל והנוח יותר על פני המספר הקשה יותר, גם כי יותר קל לחייג אותו היות והוא קצר וקולע וכפי שכבר ציינו יותר קל לזכור אותו בעתיד.

Call Now Button