רחוב הזרם 10 תל אביב

ת.ד 11330 מיקוד 6111202

מדוע אתם צריכים נתב שיחות חכם?

מדוע אתם צריכים נתב שיחות חכם?

מדוע אתם צריכים נתב שיחות חכם?

האם בתור בעל עסק יצא לכם לשאול את עצמכם מדוע אתם צריכים נתב שיחות חכם לעסק שלכם? התשובה לשאלה הזו היא די ברורה, שכן לא רק שנתב שיחות חכם משפר בצורה משמעותית את חווית השירות שמקבל הלקוח, ולא רק שהוא הופך את השיחה עבורו לקלה יותר הוא גם עוזר לעסק שלכם למקסם את מחזור המכירות ולהגדיל את מאגר הלקוחות החדשים תוך מעקב מתמיד אחרי כל שיחה נכנסת כולל שיחות בהן לקוח ניתק את השיחה. אז איך ניתן ליהנות מהיתרונות של נתב שיחות חכם לעסק שלכם?

מה היתרונות של נתב שיחות חכם ללקוחות שלנו?

בראש ובראשונה נתב שיחות חכם לעסק שלנו חוסך כאב ראש רב ללקוחות שלנו כאשר למעשה ניתוב השיחה הופך לאפקטיבי יותר. בעזרת השלוחות שהנתב מציע ללקוחות שלנו הם יכולים להגיע ליעד השיחה שלהם בקלות רבה יותר מבלי להמתין על הקו, לבזבז זמן יקר, ולבסוף להגיע לשלוחה לא נכונה ולהמתין זמן נוסף. למשל אם לקוח מעוניין להגיע למכירות, הוא בוחר בשלוחה המתאימה כאשר בסופו של דבר עונה לו נציג ממחלקת המכירות.

בנוסף, ללקוח ישנה את האופציה לבקש שיחה חוזרת כאשר יגיע תורו בתור, כלומר, אם הלקוח רואה כי זמן ההמתנה ארוך, במקום להמתין על הקו ולבזבז זמן יקר, הלקוח מקיש את מספר הטלפון בו הוא זמין ומבקש שיחזרו אליו וכאשר מגיע תורו לשיחה עם נציג מכירות או שירות אחר מתקשרים אליו ישירות. בשורה התחתונה חווית השירות שאנו נותנים ללקוחות שלנו היא משמעותית טובה יותר ביחס להמתנה סתמית על הקו ללא כל אפשרות אינטראקטיבית.

מהם היתרונות של נתב שיחות חכם לעסק שלכם?

היתרון המרכזי של נתב שיחות חכם הוא יכולות ניהול גבוהות יותר של שירות הלקוחות תוך כדי יכולות גבוהות יותר למקסם הכנסה. נתב השיחות החכם מאפשר לכם לעקוב באופן רציף אחרי כל השיחות הנכנסות ולאפיין אותן בתור שיחה שנענתה על ידי נציג מכירות או בתור שיחה שלא נענתה על ידי אחד הנציגים שלכם. שיחות שלא נענו על ידי נציג יקפצו לכם מיד בתור שיחה שיש לחזור אל הלקוח בהקדם.

הדבר מאפשר לכם למעשה לחזור אל לקוח שניסה להשיג אתכם על מנת לסגור עסקה והתייאש מזמני ההמתנה הארוכים או היה חייב לנתק מכל סיבה שהיא. נציגי המכירות שלכם יחזרו אל אותם לקוחות באמצעות המעקב שמנוהל בנתב השיחות ויוכלו לסגור את העסקה עמו. למעשה על ידי שימוש בנתב החכם אנחנו לא מפספסים שום שיחה, גם לא כאלה שנותקו לפני הגעה לשיחה עם נציג ובשורה התחתונה בטווח הארוך אנו מגדילים את ההכנסות והרווחים של העסק שלנו.

אז אם עדין אין לכם נתב שיחות חכם. זה הזמן לשלב אחד.

Call Now Button