רחוב הזרם 10 תל אביב

ת.ד 11330 מיקוד 6111202

איך עושים כוכבית לעסק?

איך עושים כוכבית לעסק?

איך עושים כוכבית לעסק?

מספר הטלפון של העסק הוא נכס, אך כזה שאפשר לשפר ולייעל. דרך מספר הטלפון מגיעים אנשים, יוצרים קשר לקוחות ונסגרות עסקאות. על מנת להפיק יותר מהנכס הזה, ממספר הטלפון, ניתן לעשות כוכבית לעסק. ומהי אותה כוכבית – מדובר בעצם על מספר מקוצר, קליט ויותר נגיש. הוא מחליף את המספר הקבוע, הרגיל. וכעת נסביר איך עושים כוכבית בכמה שלבים פשוטים.

כל השלבים בדרך לכוכבית לעסק

  • לבחור חברה – בשוק התקשורת הנוכחי בישראל, שהפך לחופשי ותחרותי, יש כמה וכמה חברות שעוסקות באספקה של כוכביות לעסק. הן גם מחברות את הכוכבית למספרי הטלפון הרצויים וגם מספקות השירות המתמשך, בצורת מנוי למספר המקוצר.
  • לבחור את מספר הכוכבית הרצוי – לאחר שבחרתם חברה שמספקת כוכבית לעסק, תצטרכו לבחור את סוג המספר המקוצר. לכל ספקית של כוכביות יש מלאי של אפשרויות. התאמת הכוכבית נעשית בשיטת “כל הקודם זוכה”. אם המספר המקוצר שאתם מעדיפים כבר תפוס, תוכלו לבחור מספר אחר, שמוצא חן בעיניכם.
  • בוחרים מסלול – יש בנמצא כל מיני מסלולים שונים של חיבורי כוכביות לעסקים. המסלולים השונים באים לידי ביטוי בסוגי השירות שמקבלים ומחיר החבילה. שירות לדוגמא הינו חיבור של כמה מספרים שונים, למשל של סניפים באותה חברה, למספר אחד של כוכבית.
  • מתחברים – בשלב זה, אתם מסכמים על פרטי העסקה עם החברה שמספקת את הכוכביות. יש לשלם דמי התחברות, מה שאפשר לכם להתחיל ליהנות מהשירות באופן מידי.

כעת מתחילים להפיק תועלת

לאחר שאתם הופכים לבעלים הגאים של מספר כוכבית, אפשר להפיק מכך את מלוא התועלת. למשל, אפשר להפיץ את המספר הזה במגוון רחב של ערוצים. לפרסם בעיתונות, בג’ינגלים ברדיו, במובייל, ברשתות החבריות. די מהר מגלים שבזכות השירות החשוב, מספר הפניות עולה והציבור זוכר את המספר להתקשרות, בקלות.

Call Now Button