רחוב הזרם 10 תל אביב

ת.ד 11330 מיקוד 6111202

מספר טלפון לעסק

מספר טלפון לעסק

מספר טלפון לעסק

למרות עלייתו של האינטרנט מספר טלפון לעסק הוא חובה

עלייתו המטאורית של המדיום החדש, האינטרנט, שינתה את פני הצרכנות בארץ ובעולם. אם בעבר פגישה פנים אל פנים הייתה הדרך הנפוצה לסגור עסקאות ולבצע רכישות, היום חלק ניכר מהלקוחות מעדיפים לבצע את הקנייה מול מסך המחשב. למרות זאת, לשיחה טלפונית עדיין חשיבות רבה לכל עסק. העיסוק ההולך וגובר מול מסך המחשב, הוא בעל מספר חסרונות. על ידי מתן אפשרות זמינה של שיחת טלפון עם נציג שירות או עם קו הודעות מוקלטות, אתם בעצם נותנים ללקוחות שלכם ביטחון בחברה ובמוצר. חשוב מאוד להשקיע במספר טלפון לעסק שיהפוך את תהליך ההתקשרות לקל, נגיש וזמין.

מהן האפשרויות לבחירת מספר טלפון לעסק?

לפני שבוחרים מספר טלפון לעסק חשוב להכיר את האפשרויות בתחום, וחשוב מאוד לחשוב מה אתם בעצם רוצים מהמספר הזה. האם העסק שלכם זקוק למספר קצר במיוחד שיקל על לקוחות לזכור ולחייג במקרים דחופים, האם אתם זקוקים לניתוב שיחות, או האם אתם תהיו מרוצים מסתם מספר מיוחד. האפשרויות הקיימות למספר טלפון לעסק כוללות בין השאר:

  • מספר רגיל: חשוב לזכור שניתן להישאר עם מספר טלפון סטנדרטי. אופציה זו עשויה להיות כדאית לעסקים ותיקים, עם מאגר לקוחות קבוע באופן יחסי. כך, תישארו זמינים ללקוחות שסומכים עליכם, ובמידת הצורך תוכלו להוסיף קו נוסף.
  • 1700: מדובר בקידומת מיוחדת של מספר הטלפון שתהפוך אותו לקליט יותר. בנוסף, ניתן לחלק את החיוב של שיחות אלה בין המתקשר ובין העסק.
  • 1800: מספר טלפון לחיוג חינמי לחלוטין מכל מקום בארץ, על חשבון העסק שלכם. כך לקוחות לא יצטרכו לדאוג מעלות השיחה.
  • מספר כוכבית: מספר מקוצר שכולל כוכבית ו4 ספרות. אפשרות זו נותנת לכם מספר פשוט שהלקוחות יזכרו בקלות ויעשו בו שימוש ראשון בעת הצורך.

איך נדע מה האפשרות האידיאלית עבורנו?

מספרי טלפון לעסקים יכולים לשדרג את החברה שלכם, ולהגדיל באופן משמעותי את מספר הלקוחות. לצד ההשקעה בצורות פרסום שונות או ביצירת אתר אינטרנט נגיש וזמין, חשוב לזכור ששיחת טלפון היא דרך נהדרת לסגור עסקאות, ושחלק גדול מהציבור רואה אותה כבטוחה יותר מרכישה אינטרנטית. מספר הטלפון האידיאלי תלוי בסוג הלקוחות שהחברה מנסה להשיג. אם אתם מתעסקים במקרי חירום, מספר כוכבית קצר או קידומת ייחודית הן אפשרויות נהדרות. אם אתם רוצים להראות נדיבות ומקצועיות ללקוחות יתכן ותעדיפו 1800 ואם לשמר לקוחות ותיקים יתכן ועדיף להישאר עם המספר הרגיל והמוכר.

Call Now Button