רחוב הזרם 10 תל אביב

ת.ד 11330 מיקוד 6111202

מספר כוכבית

מספר כוכבית

כוכבית פלוס

מחפשים מספר כוכבית עבור העסק שלכם? ממשיכים לפרסם מספר ארוך ומסורבל בכל מקום בו העסק שלכם מופיע בין אם זה ברדיו, בשלטי חוצות או אפילו בפרסום ברשת האינטרנט? אנו מזמינים אתכם להצטרף למעגל הלקוחות המוצלח שלנו, להתקדם שלב אחד למעלה בתהליך הפרסום שלכם ולהוביל את העסק שלכם למקום טוב יותר. הכל בקלות רבה ובמהירות. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא פשוט להצטרף לשירות ייחודי של מספר כוכבית.

במאמר הבא תקבלו את כל המידע לו אתם זקוקים במטרה להחליט האם גם אתם מצטרפים לעוד אלפי עסקים בישראל.

אז מהם היתרונות של מספר כוכבית?

בתור בעלי עסקים, כולנו חולמים על דבר אחד: שעוד ועוד יתעניינו בנו, שעוד ועוד אנשים יביעו בנו עניין, שעוד ועוד אנשים יצרו איתנו קשר, שאנחנו נצטרך להגדיל את כוח האדם שמטפל בפניות הטלפוניות וכך בעצם להגדיל את אחוז המכירות.

למעשה, מספר כוכבית עוזר להגדיל בעשרות אחוזים את כמות השיחות הנכנסות לעסק ומאפשר ללקוחות שלכם לזכור אתכם בעל פה. ככה, אף אחד לא צריך לחפש אתכם באנשי הקשר או אפילו במנועי החיפוש. כל מה שצריך לעשות זה לחייג פעם אחת וזהו. מעכשיו כולם יזכרו אתכם. מדובר במספר קצר של 4 ספרות בשילוב כוכבית. מספר כוכבית מאפשר לנו לחזק את המותג העסקי ולשפר את התדמית של העסק שלכם.

מספר כוכבית – משאיר אתכם בעניינים

מנתונים עולה כי אחוז גבוה מההכנסות שלנו מגיעות אלינו מלקוחות מזדמנים. מה זה אומר? זה אומר שמישהו שומע פרסומת שלנו ברדיו, מתלהב מהשירות או המוצר שאנו מציעים וישר מצלצל, זה אומר שמישהו נתקל בנו ברשת האינטרנט או בשלט חוצות ופשוט מחייג.

העניין הוא, שברגע שאותו לקוח רוצה לחשוב על זה או לא בטוח, בפעם הבאה שהוא ייזכר בנו, לא בטוח שהוא יפנה אליכם, אלא אם אתם מספקים דרך קלה ליצור אתכם קשר כמו למשל מספר כוכבית או מספר מקוצר. מספר מסורבל וארוך מונע מהלקוחות לזכור אותנו ואז זה נותן פתח למתחרים שלנו. מספר כזה מאפשר לכולם לזכור אתכם. לכן, אין מה להתלבט, מדובר בשירות שמתאים לכולם הן מבחינת הנוחות והגמישות שלו והן מבחינת המחיר. היום, גם עסקים קטנים ובינוניים יכולים לשדרג את תהליכי הפרסום והשיווק שלהם בעלות מצחיקה של כמה מאות שקלים בכל חודש.

מספר כוכבית – יותר קל, יותר נגיש, יותר הכנסות

מספר כוכבית מאפשר לאנשים ליצור אתכם קשר בצורה מהירה. התחושה שהלקוחות מקבלים היא מזמינה ובחיוג מקוצר של ארבע ספרות וכוכבית, הלקוח מגיע ישירות אליכם. אם תחשבו על זה רגע לעומק תבינו שלא מעט פעמים אנו מנסים לזכור בעצמנו מספרים ולא ממש מצליחים לעשות את זה. יש לנו הרי כל כך הרבה דברים לזכור בחיי היום יום שלנו בין אם זה שעות של תורים לכל מיני דברים, פעילויות של הילדים, טיולים, חופשות, רופאים ועוד ועוד. בנוסף, מספר כוכבית מחזק את ערך המותג, מעניק סוג של תחושת ביטחון אצל הלקוח בכל זמן.

Call Now Button