רחוב הזרם 10 תל אביב

ת.ד 11330 מיקוד 6111202

מה התפקיד של מספר כוכבית?

מה התפקיד של מספר כוכבית?

מה התפקיד של מספר כוכבית?

התחברות למספר כוכבית לעסק נושאת עימה כמה וכמה תועלות חשובות. נסביר מהו בעצם התפקיד של כוכבית ומה התועלת.

מספר אחד חדש, במקום כמה מספרים נפרדים

כוכבית כמספר מקוצר עבור העסק, יכולה להחליף לא רק מספר טלפון קיים אחד. היא יכולה למעשה להוביל וכן גם לכמה מספרי טלפון במקביל. מבחינת הלקוחות זה מאוד קל לשימוש ונוח. זה נכון גם מבחינה תדמיתית. אפילו מבחינת פרסומי העסק, זה הרבה יותר פשוט. לא צריך להתחיל לפרסם מספרים של סניפים שונים.

ניתן לשלב את המספר המקוצר הזה גם עם מרכזיות לעסקים. ניתן כך לתעדף מתקשרים וכן להפנות את הפונים בשעות העומס, לקווים יותר פנויים. יש אפשרות גם לשלב את מספר הכוכבית עם מערכות מתקדמות לניתוב שיחות, הקלטת של שיחות (למשל במוקדי שירות) ועוד. מבחינת הלקוח, זה לא משנה אם הגיע לסניף זה או לסניף אחר. מבחינתו, הוא פשוט התקשר והגיע בקלות לאותו עסק רצוי.

להפוך את מספר הטלפון לזכיר יותר

תפקיד חשוב אחד הינו להפוך את מספר הטלפון של העסק לזכיר, קליט ונוח יותר לשימוש. למשל – 2000* זהו מספר הרבה יותר זכיר ביחד למספר סתמי כמו 03-84564127. אם נהג שומע פרסומת שמעניינת אותו ברדיו, הוא יוכל לזכור היטב את מספר הכוכבית ולהתקשר. מספר ארוך ומסורבל פשוט יכנס מאוזן אחת ויצא מהשניה.

כוכבית לשיפור התדמית

המספר המקוצר שבראשיתו כוכבית מייצג צעד קטן שנותן תמורה גדולה גם מבחינה תדמיתית. כוכבית נתפסת כמספר טלפון של עסקים חזקים, ארגונים מובילים, מותגים נחשבים. אפשר לשלב את המספר המקוצר הזה בצורה מאוד נוחה, בכל פרסומי העסק – למשל בעיתונות, ברשתות חברתיות, באתר העסק וכן הלאה.

מדידה ושיפור קמפיינים

את המתקשרים דרך מספר הכוכבית אפשר לתעד ולהפיק מהם מידע וערך. כלומר, ניתן ליצור סטטיסטיקות של מספר המתקשרים, לכל יום, לכל שבוע, לכל יחידת זמן רצויה.

 

Call Now Button