רחוב הזרם 10 תל אביב

ת.ד 11330 מיקוד 6111202

איך בוחרים מספר כוכבית?

איך בוחרים מספר כוכבית?

איך בוחרים מספר כוכבית?

חברות רבות עוברות ממספר רגיל למספר קצר עם כוכבית היות והוא תורם רבות לעסק שלכם. בראש ובראשונה מספר עם כוכבית הוא קליט מאוד עבור לקוחות חדשים ועוזר להם לבצע הנעה לפעולה ובכך אנו למעשה מגדילים את מאגר הלקוחות שלכם וכפועל יוצא את ההכנסות של בית העסק. בנוסף, מספר מקוצר לעסק גם מסייע מאוד בהיבט של המיתוג היות והוא יוצר אפקט של יוקרתיות סביב העסק.

בדרך כלל נראה חברות גדולות משתמשות במספר מקוצר עם כוכבית ולכן שימוש בו יראה ללקוחות מקצועיות ורצינות. אלו הם רק חלק קטן מהיתרונות שיש למספר מקוצר עבור העסק שלכם. עסקים רבים מתלבטים בשלב בו צריכים לבחור את המספר המקוצר ולכן את המאמר הבא נקדיש לנושא איך בוחרים מספר עם כוכבית.

שלב ראשון 

בוחרים חברה מקצועית המתמחה במספר מקוצר לעסק. בשוק הישראלי יש לא מעט חברות העוסקות בשירות זה.

לכן, הדבר הראשון שאתם רוצים לעשות הוא קודם כל לבחור חברה. כמו כל שירות שיווק אחר שאנחנו בוחרים, גם כאן שווה לקחת בחשבון שיקולים כמו מקצועיות, ניסיון, זמינות, שירות מעולה וכמובן – מחיר.

שלב שני

בוחרים את מספר הכוכבית שבו אתם מעוניינים. לכל חברה יש מלאי של רצף מספרים. תהליך ההתאמה נעשה בשיטה המוכרת בשם ”כל הקודם זוכה“. כמובן שאם המספר שבחרתם כבר נלקח, תוכלו לבחור במספר כוכבית מקוצר אחר. הנה שני טיפים לבחירת מספר מקוצר:

1. מספר קליט

מעבר לכך שאתם רוצים מספר קצר לעסק שלכם המטרה היא גם לבחור במספר קליט בנוסף לעובדה שהוא מקוצר, כלומר, לנסות למצוא מספר עם ספרות שחוזרות על עצמן כאשר עדיפות היא לבחור במספר ששתי הספרות חוזרות על עצמן. הדבר מקל מאוד כאשר הלקוח צריך לזכור את המספר שלכם שמופיע בפרסומת או תשדיר שירות. לכן מספר קל וקליט יעזור לכם מאוד גם בהיבט המיתוג וגם בהיבט של שימוש במספר עבור הלקוחות שלכם.

2. רצף של מספרים

דבר נוסף שכדאי לקחת בחשבון בבחירת מספר מקוצר לעסק הוא חיפוש אחרי רצף של ספרות. רצף ספרות הוא מספר שקל מאוד לזכור מייצר הנעה לפעולה ליצרית קשר אתכם.

שלב שלישי

בחירת מסלול. יש כל מיני מסלולים שהחברות המספקות את השירות של מספר מקוצר מציעות. למשל, ניתן לחבר כמה מספרים שונים השייכים לחברה אחת (סניפים) למספר כוכבית מקוצר אחד.

שלב אחרון

חיבור. בשלב זה סוגרים את פרטי העסקה עם החברה שבחרתם, משלמים את דמי ההתחברות ונהנים משירות של מספר מקוצר.

לפרטים נוספים אודות מספר כוכבית מקוצר ושירותים רבים נוספים המייעלים את מערך התקשורת העסקית צרו אתנו קשר ונשמח לסייע לכם בכל שאלה או בעיה. כוכבית פלוס זה כלי השיווק שלכם ליותר שיחות ויותר הכנסות.

Call Now Button