רחוב הזרם 10 תל אביב

ת.ד 11330 מיקוד 6111202

שיווק עסק באמצעות מספר מקוצר

שיווק עסק באמצעות מספר מקוצר

שיווק עסק באמצעות מספר מקוצר

הרבה שבחים נאמרו כבר על מספר מקוצר לעסק כאשר היתרונות לכך הם באמת גדולים במיוחד, בעיקר כשיודעים לשלב את זה עם טכנולוגיות חכמות ואז ניתן ליצור הרבה יותר הכנסות עבור העסק. דבר נוסף שלא רבים מדברים עליו הוא נושא של שיווק העסק באמצעות מספר מקוצר והיכולת של מספר מקוצר לתרום לעסק בהיבט השיווקי. אז נכון, לא כל מספר מקוצר בעל ארבע ספרות וכוכבית יכול לתרום בהיבט השיווקי לעסק שלכם אבל ישנן מספר דרכים שהוא דווקא יכול להיות חלק גדול מאסטרטגיית השיווק שלכם ועל כך נדבר במאמר הבא.

השפעה של מיתוג העסק שלנו

כאשר אנו רוצים ליצור מותג אנחנו בדרך כלל נעשה מה שחברות גדולות עושות גם אם מדובר בקנה מידה קטן, בין אם זה בהתנהלות, בין אם זה בשירות לקוחות ועוד הרבה מאוד פרמטרים כאשר השיווק הוא בהחלט חלק ניכר בדברים שאנו נרצה לבצע ממש כמו בית עסק גדול. מתכונת של חיקוי או בנית אסטרטגיה המדמה הצלחה היא המפתח להצלחה גם אצלנו. מדוע?

כי יש דברים שפשוט עובדים.

אחד הדברים החשובים ביותר שעושה עסק גדול הוא שיווק העסק באמצעות מספר מקוצר כלומר לנכס לעצמו מספר מקוצר עם כוכבית. המספר המקוצר הופך לחלק בלתי נפרד מהעסק שלנו ושם אותנו בהיבט הזה בין החברות הגדולות בשוק. ברגע שיהיה לנו מספר מקוצר לעסק שלנו התדמית שלו משתנה פלאים לעסק שמשדר מקצועיות, וכך גם הלקוחות שלנו יראו אותנו, בתור עסק גדול, מכובד ורציני.

הרצינות שמספר עם כוכבית משדר כלפי הלקוחות באה בדרך כלל כאשר ללקוח ישנן שתי אופציות לבחירת עסק ליצור איתו קשר, כאשר אופציה אחת היא של עסק עם מספר רגיל, והאופציה השנייה היא יצירת קשר עם בית עסק עם מספר מקוצר. ברוב המוחלט של המקרים הלקוחות יעדיפו ליצור קשר או לבצע רכישה עם העסק בעל המספר המקוצר, כפי שציינו, בגלל העובדה שעסק בעל מספר מקוצר נתפש בתור עסק רציני ומקצועי יותר.

שזירת המספר המקוצר שלנו במותג

יתרון נוסף של מספר מקוצר לשיווק העסק הוא שברגע שיש לנו מספר מקוצר נוכל לשזור אותו בכל מיני פינות במיתוג של העסק שלנו. מספר מקוצר נותן לנו גמישות לשלב אותו בג׳ינגל של העסק שלנו. המספר הקצר בניגוד למספר ארוך יכול להשתלב בשיר פרסומת למשל, דבר שמקנה לנו גמישות רבה והוספת המספר שלנו כחלק מפרסומת.

בנוסף ניתן לשלב את המספר המקוצר גם כחלק מהלוגו של העסק שלנו. ברגע שהמספר קצר ניתן לשלב אותו בלוגו שלנו בניגוד למספרים ארוכים ובכך להכניס את המספר המקוצר עוד יותר לתודעת הלקוחות שלנו, לקוחות פוטנציאליים ולקוחות קיימים כאחד.

אלו הם רק חלק מהיתרונות שיש למספר מקוצר ורק חלק מהדרכים לשיווק עסק באמצעות מספר מקוצר, לכן כדאי שגם אתם תרכשו מספר מקוצר לעסק שלכם.

Call Now Button