רחוב הזרם 10 תל אביב

ת.ד 11330 מיקוד 6111202

מספר מקוצר לעסקים

מספר מקוצר לעסקים

מספר מקוצר לעסקים

כבעלי עסק בטח אתם מבינים את העובדה שאנו חיים בתוך עולם דיגיטלי. עולם שבו הכל חייב להיות פשוט, קל, נגיש ומיידי. זו הסיבה שכולנו משקיעים בתהליכי שיווק ופרסום, זו הסיבה שאנו מנסים להדגיש את הייחודיות שלנו אל מול המתחרים שלנו וזו הסיבה שאנו מקלים על הלקוחות שלנו כמה שאפשר.

למעשה, מדובר בסוג של התעסקות יומיומית. תהליך שבו אנו עושים הכל כדי להישאר בפרונט ובתודעה של הלקוחות שלנו. תהליך שבסופו של דבר מגדיל את הרווחים ומייצר עבורנו יותר הכנסות

דרכים להפיכת שירותיות לנגישה

כדי להישאר בתודעה של הלקוחות שלנו אנחנו דואגים שכתובת האתר שלנו תהיה פשוטה וקליטה לזכירה, שהשירותים שאנו מעניקים יהיו כמה שיותר רלוונטיים וכן, עושים הכל כדי שגם תהליך יצירת הקשר יהיה נגיש.

אנחנו מאפשרים ללקוחות שלנו ליצור איתנו קשר דרך כתובת המייל, ברשתות החברתיות, בווטצאפ וגם בטלפון. אבל כולנו יודעים שלא כל כך פשוט לזכור מספר בין 9 ספרות נכון? בשביל זה אנחנו בכוכבית פלוס החלטנו לאפשר ללקוחות שלנו להנות ממספר מקוצר לעסקים.

מספר שקל לזכור אותו, פשוט להקיש אותו ובמקום שהלקוחות שלכם יצטרכו לחפש אתכם באנשי הקשר שלהם, הם פשוט יזכרו אותו.

ממש כמו שאתם זוכרים את הקוד של כרטיס האשראי שלכם או את שירות הלקוחות של החברה הסלולארית בה אתם מנויים. מספרים בני 4 ספרות פשוט קליטים יותר. כך אתם בעצם מאפשרים ללקוחות שלכם להגיע ישירות אליכם בתוך שניה אחת.

מספר מקוצר לעסקים – מה זה בכלל אומר?

אז מלבד העובדה שיהיה הרבה יותר קל לזכור אתכם, מדובר בפונקציה המוכחת להגדלת הרווחיות של העסק שלכם. מנתונים עולה כי עסקים שיש להם מספר מקוצר זוכים להרבה יותר פניות, הרבה יותר לקוחות והכי חשוב, מגדילים בעשרות אחוזים את המכירות שלהם.

אחת הבעיות עם השירות הזה היא שהוא מאוד יקר ולכן פחות נגיש לעסקים קטנים או בינוניים. לכן, החלטנו ליצור מהפך עבור הלקוחות שלנו ולהפחית את העלות של מספר מקוצר לעסקים כדי שגם אתם תוכלו להנות מהשירות המדהים הזה ובעיקר לאפשר ללקוחות שלכם דרך מהירה, קלה ונגישה ליצור אתכם קשר

אנו מעניקים לקהל הלקוחות שלנו עוד מגוון של שירותים כמו למשל דוח פירוט שיחות, שיחות שלא נענו, אורך וזמן השיחה, אפשרות לשלוח לאדם שהתקשר הודעה, דוחות לדואר האלקטרוני לפי תקופה המוגדרת מראש, צפיה בנתונים לפי פרמטרים, קובץ סאונד למתקשר, מיני מרכזיה, הקלטות של שיחות, עדכונים למייל או בהודעה בזמן אמת, התממשקות למערכת חיצונית כולל התראות, מרכזיה חכמה בענן, חבילות סמס ועוד.  

אין ספק כי בעידן שלנו אנו חייבים להישאר עם האצבע על הדופק ולהיות זמינים וגמישים עבור הלקוחות שלנו. התחרות הגדולה והזמן קצר. אנו מזמינים אתכם לשדרג את רמת השירותיות שאתם מעניקים ללקוחות שלכם ולהפוך כל לקוח פוטנציאלי ללקוח קבוע ומרוצה

אנו עובדים עם חברות מובילות כמו ויזה קל, פלייקארד, פסטיבל ישראל, טמפו, קאר טו גואנחנו מזמינים אתכם להצטרף למעגל הלקוחות שלנו ולהגדיל את ההכנסות שלכם באופן כמעט מיידי

Call Now Button