רחוב הזרם 10 תל אביב

ת.ד 11330 מיקוד 6111202

הקשר בין קורונה למספר מקוצר לעסק

הקשר בין קורונה למספר מקוצר לעסק

הקשר בין קורונה למספר מקוצר לעסק

משבר הקורונה שתקף את העולם בחודשים האחרונים התחיל במחוז חוביי שבסין לפני כשלושה חודשים אי שם לקראת סוף השנה הקודמת. זה התחיל עם עשרות נדבקים בנגיף ורופא אחד שטען כי נגיף הקורונה הולך להכות בנו בצורה חזקה אך אף אחד לא הקשיב לו. הנגיף התפשט לו אט אט ברחבי סין, ולאחר מכן יצא מגבולותיה לכיוון הונג קונג, סינגפור ודרום קוריאה.

לאחר התפשטות באסיה כולה הגיע הנגיף גם לאירופה כאשר באיטליה התפרץ ראשון והיא גם המדינה האירופאית שנכון להיום ספגה את כמות הנדבקים והנפטרים הגבוהה ביותר מהמחלה.

גם לארצנו הגיעה מגיפת הקורונה לאחר שישראלים שחזרו ממקומות שונים בעולם הביאו את הנגיף ארצה ומאז הוא מתפשט לו גם ברחבי הארץ. כתוצאה מכך ולאור צעדים דומים ברחבי העולם החליטו גם בארץ על בידוד והישארות בבתים עד כמה שניתן פרט ליציאה למקומות חיוניים כגון קניות, רכישת תרופות, פעילות גופנית בקבוצות קטנות וכדומה. הקורונה למעשה מעט האטה את קצב חיינו אך בפועל אנו נמצאים הרבה יותר בחיק המשפחה ובבית, דבר שגורם לנו לבצע הרבה שינויים בכל מיני דברים שלא היה לנו זמן אליהם, כמו למשל צמצום הוצאות על רכישת שירותים דומים בפחות כסף או רכישת מזון ממקומות שונים במשלוח.

לכן במאמר הבא נביא בפניכם את הקשר בין קורונה למספר מקוצר לעסק.

שירותי משלוחים

כיום בתקופת הבידוד שנכפתה עלינו רבים מאיתנו לא יוצאים מהבית כלל ומשתמשים רבות בשירותים של משלוחי מזון ממסעדות שונות. על מנת שלקוחות יזמינו דווקא מכם בתקופה שבה ישנה מלחמה על כל לקוח חשוב מאוד שלעסק שלכם יהיה מספר מקוצר עם כוכבית שיתן לו יתרון על פני עסקים אחרים. כאשר לקוח רואה שני מספרי טלפון, האחד קצר וקליט והשני ארוך הוא ככל הנראה ינסה ליצור קשר קודם כל עם המספר הקצר בהנחה והם נותנים את אותו שירות, כמו משלוחי פיצה לדוגמא, לכן חשוב בימים אלה שיהיה לכם מספר מקוצר קליט.

הגדלת נפח הפניות לעסק שלכם

כפי שכבר ציינו במהלך תקופת הבידוד בבתים אנשים מחשבים מסלול מחדש ובודקים אילו שירותים חיוניים או היכן לדוגמא יוכלו לקבל את אותו שירות במחיר יותר זול ולכן מבצעים סקר שוק. בעת ביצוע סקר שוק הלקוח יקלוט מספר קל ונוח ולכן סיכוי גבוה יותר שירים טלפון דווקא אליכם. עסקים רבים טוענים שלאחר רכישת המספר המקוצר לעסק שלהם עלו פי כמה מספר הפניות לעסק שלהם וכך ביחס ישיר גם סך ההכנסות.

לכן בתור בעל עסק יש לכם הזדמנות פז למשוך אליכם קהל לקוחות חדש שאולי מחפש את השירותים שהעסק שלכם מעניק.

פרסומות

אפקט נוסף של נגיף הקורונה שבגינו אנשים יושבים יותר בבתים, הוא האזנה לרדיו דרך הטלוויזיה או דרך מקלטי הרדיו. ברדיו אנשים נחשפים לפרסומות רבות בסופן בדרך כלל טלפון של בית העסק המפרסם. חשוב שבסוף התשדיר פרסומת של העסק שלכם יושמע מספר קליט וקצר ולא מספר ארוך שיקשה על הלקוח הפוטנציאלי הנעה לפעולה ורכישה.

לסיכום, אין ספק שגם בימים קשים אלה, שווה להשקיע במספר מקוצר שישדרג אתכם מכל הבחינות.

Call Now Button