רחוב הזרם 10 תל אביב

ת.ד 11330 מיקוד 6111202

מה זה מספר כוכבית?

מה זה מספר כוכבית?

מה זה מספר כוכבית?

איך פועל מספר כוכבית?

המרוץ אחר הלקוחות מוביל בעלי עסק רבים להשקיע סכומי עתק בפרסום, שיווק וסקרי שוק. לצד ההשקעה בפרסום אינטרנטי, בקידום אתרים בגוגל ובפרסום רחוב, חשוב מאוד להשקיע גם בנגישות של העסק שלכם. נגישות העסק שלכם היא הגורם הסופי שמוביל לקוחות פוטנציאליים אל הרכישה. קידום הנגישות יכול להיות באמצעות אתר אינטרנט, אך חשוב מאוד לשים לב גם אל שירות טלפוני מתקדם. מספר כוכבית הוא האפשרות הפופולארית ביותר בתחום בקרב חברות גדולות ועסקים הרוצים להתרחב. מספר כוכבית מורכב מ-5 ספרות בלבד, מה שמקל על הצרכנים לזכור ולעשות שימוש במספר במקרה הצורך, ובנוסף ממתג את העסק שלכם כרציני. מספר כוכבית למעשה פועל על ידי קישור שלו אל קו טלפוני רגיל באחת החברות הגדולות, המעביר את השיחה אליכם.

למספר כוכבית מספר פונקציות שימושיות

כאמור, מספר כוכבית הוא דרך נהדרת לשדר מקצועיות ורצינות, ולהקל על הלקוחות ליצור אתכם קשר במקרה הצורך. לצד היתרונות הללו, למספר כוכבית מספר פונקציות שימושיות ביותר שיש להכיר אם שוקלים להתקינו בעסק שלכם. פונקציות אלו כוללות בין השאר:

  • מעקב שיחות: ניהול חכם של עסק הוא היום המפתח להצלחה. סטטיסטיקות מתקדמות והצגת נתונים על לקוחות יאפשרו לכם לדעת את מצב העסק ולמקד את מאמצי הפרסום והשיווק. מספר כוכבית מאפשר לכם מעקב על מספר השיחות הנכנסות, מה שמאפשר לכם לדעת אם קמפיין פרסום מסוים שהתחלתם עובד היטב, והאם הבעיה היא היכרות עם החברה או משהו אחר.
  • ג’ינגלים: מספר כוכבית מאפשר לכם להתקין ג’ינגל שיתנגן בזמן ההמתנה לשירות. תוכלו כך לחזק את הדימוי של העסק, ולפרסם שירותים שונים אותם אתם מעניקים.  
  • הפניית שיחות: באמצעות מספר כוכבית אתם לא מוגבלים על ידי קו הטלפון במשרד. ניתן בהחלט לבצע הפניית שיחות אשר מגיעות אל מספר כוכבית כך שיגיעו אליכם לנייד או לקו הטלפון הביתי. כך תוכלו לעבוד בנוחות בכל זמן ומכל מקום.

בחירה במספר כוכבית היא בעלת יתרונות רבים

ישנו מגוון של אפשרויות למספרי טלפון לעסקים. לדוגמא מספר 1800 מאפשר לכם להעניק שיחת חינם ללקוחות המתקשרים ומספר 1700 מאפשר להתחלק בעלות השיחה. בחירה במספר כוכבית היא בעלת יתרונות מובהקים על האפשרויות האחרות. ראשית, מספר מקוצר הופך להיות חלק מהתדמית של העסק שלכם. הוא משדר ללקוחות שאתם חברה רצינית ומצליחה, והופך להיות מעין שם נרדף לשם החברה מה שהופך את השיווק והפרסום שלו לבעלי ערך נוסף. שנית, היכולת לזכור את המספר הופכת את החברה שלכם לנגישה ומזמינה יותר.

 

 

Call Now Button